Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
После 28 часовната борба во Диљо насеље остатоците од нарушениот мир на граѓаните на Куманово
Стотици јајца завршија на фасадата на Владата
Пробиен полицискиот кордон пред владата на РМ
Емпиријата го возвраќа ударот
Неуставноста на Законот за хонорарците повредува осум законски текстови, заради што беа собрани 7.000 претставки од граѓани
Четиридневниот продолжен викенд по повод Велигденските празници однесе многу домашни гости на брегот на Дојранското езеро
Кожуф под снежна покривка од 2 метри во април!? Сообраќајниот знак само се наѕира
Кај нас нема потреба да се чита. Се доживува
Плоштадот поважен од условите за сместување на студентите во студентскиот дом “Гоце Делчев“ во Скопје
Страница 39 од 48

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.