Гевгеличанката Ана Брзанова учествува на Miss Earth 2021 на Филипините Featured
Претставничката на Miss Earth 2021 од Северна Македонија, гевгеличанката Ана Брзанова, заедно со претставничките од Боливија и Непал вечерва беа…
Како да го освежите вашиот изглед со само еден моден додаток со инвентивност подготвен околу вашиот врат, струк, или торзо.Марамите…
Холивудската убавица Деми Мур (58 год.) учествуваше на модна ревија на „Фенди“ во Париз, но публиката наместо за моделот што…
Последниот Божиќ на првата дама на САД во Белата куќа е причина повеќе за раскошниот сјај на украсувањето кое Меланија…
Младата 19 годишна манекенка од Гевгелија, Ана Брзанова вечерва на финалниот избор од манифестацијата „Top Model of the World 2020“…
Тексас фустан за стилски пролетни денови
Меланија Трамп е поранешна манекенка и преферира дизајнерски алишта, но знае и да изненади
БИДЕО: Венчаницата на Меган во споредба со венчаниците на Дајана и Кејт
Уметничка реклама за лансирање на новата колекција на Гучи
Страница 1 од 3

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.