Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Ниту Британската кралица Елизабета, не и’ одолеа на желбата да испука неколку рафали на презентацијата на воениот арсенал на Британската…
Промоцијата на водата од гевгелиските чешми „Арсена“ од невладината „Фото глас“ ги вознемири како граѓаните, така и локалните власти одговорни…
Погледнете ја внатрешноста на палатата на украинскиот претседател, земја која е задолжена 20 милијарди долари, поради што уследи голем народен…
Киев гори и ги брои жртвите од денешниот крвав ден
Наместо социјална помош, изморените од чекањето со години, гладни и немоќни, стечајците пред Владата на РМ добија наместо решение ќотек
Дивјачки ритуал, или бизнис
Колку мажите уживаат во шопинг, можеби знаат само тие, но сликата вели дека подобро им е надвор од местата на…
На фотографијата е Душко Арсовски – специјален известувач на МРТ од Киев, кој ги следи настаните
Позната е руската зима и традицијата на т.н моржеви да се капат во ледените води, откако претходно ќе го искршат…
Страница 47 од 48

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.