Топ Новости
Колку мажите уживаат во шопинг, можеби знаат само тие, но сликата вели дека подобро им е надвор од местата на…
На фотографијата е Душко Арсовски – специјален известувач на МРТ од Киев, кој ги следи настаните
Позната е руската зима и традицијата на т.н моржеви да се капат во ледените води, откако претходно ќе го искршат…
Фотографија која го трогна и обиколи светот
Страница 46 од 46

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.