Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Потресно видео за судбината на поплавените подрачја - надојнената вода за четири минути го срамнува целото село со земја
Во знак на протест против присуството на фашистички претставници во европските институции
Море, бранови, даска и сите уживаат ...
Ваква привилегија имаат само скопските пензионери
Видео пародија на утринското будење со Раде Рогожаров
Светската здравствена организација пак, го опишува арсенот како еден од најсилните отрови
Во чест на Богојављение-Водици денес се осветија водите на реката Вардар со пуштање на светиот крст
Страница 26 од 27

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.