Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Во рамките на проектот „Програма за целосна социјализација на деца со посебни потреби во нивните заедници" кој го спроведуваат Фондацијата…
Овој вторник (Шести мај), Волонтерскиот Центар Гевгелија организира информативен прием во врска со кампот за лидерство „ГЛОУ“ (девојките го водат…
Рауљот повторно се излеа и го поплави влезот на градот, особено булевар „Гевгелија“
На Собирот на граѓани во Гевгелија кандидатот за претседетел од СДСМ пред граѓаните порача: „Масовна излезеност за да ја спречиме…
Никој да не се плаши од промена на власта - ќе добиеме и слобода, и иднина, и среќа, порачаа Заев…
Фото: Митинг на СДСМ во Гевгелија Featured
Никој да не се плаши од промена на власта - ќе добиеме и слобода, и иднина, и среќа, порачаа Заев…
Телото на загинатиот е предадено на обдукција, а понатамошната истрага на стучни вешти лица треба да ги утврди причините за…
Волонтерскиот Центар од Мировниот корпус на САД со кој соработува и Фондацијата „Аполонија“ утре во Гевгелија организираат еднодневно предавање за…
На отворена сцена во отоврен разговор со граѓаните присутни на плоштадот „Сава Михајлов“ синоќа се одржа предизборното претставување на претседатлскиот…
Страница 174 од 177

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.