Видео: Тројно музикалниот Кристофер пее, свири, тропа и звучи како комплетен реге бенд
Нова песна на бразилските фанови
„Жената не го пуштила“ па мексикански другари понеле картонскиот исечок од свој другар на СП во Русија
Уличен забавувач на тема - Фудбал и светската фудбалска треска
Сликите на гостите прегрнати со претседателот оживеале на социјалните мрежи, па оваа кафеана станала нашироко атрактивна
Гевгелиските матуранти денеска точно напладне на шеталиштето во центарот на градот го одиграа познатиот матурски квадрил што е дел од…
Повторно бисери на брзоплетоста или очигледно незнаење во квиз занимациите на Драган Вучиќ
Нова циркузијада во квизот на Драган Вучиќ
Би заиграле ли плочка - кривулица доколку ја видите на тротоар?
Страница 8 од 17

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.