Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Дали сме социјално загрозени со виртуелните пријателства без личен контакт, разговор и средби во живо
Сликите не се за возачи со слабо срце :)
Ако не сте татко, ќе Ве фати мерак да доживеете таква посакувана реакција на радост од Вашата појава
Нејзините пророштва се конечно протолкувани и истите достигаат до три века во иднина, што го вознемири светот кој ја познава…
Американската психијатриска асоцијација (АПА) официјално го потврди она што многу луѓе го мислеа подолго време: правењето "selfies" фотографии е ментално…
Мачето Декстер е најдобриот бебиситер: тој го чува, грее, мази и пази домашното новороденче - бебето Скарлет
Татиа Плиева е автор на краткиот филм кој за само 2 дена доживеа 31 милиони прегледи на YouTube и над…
Александар најверојатно починал од последиците од труење од токсичното раститение со кое беше зачинето виното кое го пиеше, тврдат истражувачи…
Алексис има само три години, а веќе чита течно како ученик од 5-то одделение
Страница 16 од 17

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.