Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Момците од населбата Шуто Оризари се единствениот македонски претставник меѓу 2.500 учесници на фирумот „Бабел мед мјузик“
Future inc. (kid H.E.Y.O) и (Mario Eddie) се електронско-аналогно дуо кое продуцира музика и изработува кaвери на познати песни во…
Јубилејни четири децениски одбележувања со концерт за своите фанови на 5 март во познатиот скопски ноќен клуб „Станица 26“
Акробации и free-running се само дел од интересните моменти со кои изобилува видеото на Сара Маркоска
Слатката мала принцеза која ја гледавме како весело игра во видеото за нејзиното "Зелено светло" Сара Маркоска
За спомен на неговиот другар Ѓешо
Гитарскиот маг - Влатко Стефановски го споделува „Сеир“ со публиката, во кој се содржани 10 нови авторски композиции, после многуте…
По повод денот на неговото раѓање промовирана книгата “Ова не е крај“ и видео за песната “Жао ми је“
Само за десет дена резервирани 5.000 влезници, иако цената за билетите сеуште не е огласена, ниту има објавено реклама за…
Страница 8 од 9

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.