Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Ако Алек Болдвин не ужива во вежбите, сигурно ужива во глетките
Бранџелина го украдоа вниманието на фоторепортерите и публиката пред Црвениот тепих
Совршени, нозе, совршена фризура, совршена насмевка, но понекогаш и мешето ќе се покаже
Убавицата од Барбадос, музичката ѕвезда, со нескротена сценска и животна енергија, пред фото објективот докажа дека за убавото тело секоја…
Девојката на Роналдо - убава, ем паметна, ем со самостоен став кон провокативните новинари
Во отворено писмо до него бара да го прифати фактот дека таа е лезбејка, за да го одврати од намерата…
Најмногу му лежат познатите хит нумери: „Drunk love” на Бијонсе и „Dark horse” на Кети Пери, со кои се релаксира…
Го загуби бракот заради порно ѕвездите со кои се дружеше постојано, со луди забави и полноќни журки и еве конечно…
Страница 11 од 11

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.