Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Со резултат од 2 : 0 против градскиот ривал „Металург“, ФК „Работнички“ го освои својот четврти куп-трофеј
Се подготвува фудбалски спектакл во Скопје: Тимот на поранешна СФРЈ против остатокот од светот?
Светскиот стратег наместо на зелениот терен, овојпат како стручен аналитичар и известувач за сајтот на Јаху
По успешниот помин на лекарскит е прегледи, 26-годишниот Анеј Ловречиќ се очекува од денеска да се приклучи на тренинзите на…
ФФМ „брка духови“ низ стадионите во Македонија, во услови кога мак - фудбалот се држи на „медицински апарати“ со цел…
Тимот од “Олд Трафорд“ - Манчестер Јунајтед руши рекорди, иако е на седмото место во Премиер Лигара и заостанува 13…
Вака тренерот на Челзи, португалскиот стратег Жозе Мурињо го искоментира нерешениот резултат на “Стемфорд Бриџ“ со момците на противничкиот тренер…
Капитенот на Реал Мадрид, Икер Касиљас седум меча во низа нема примено гол и со тоа постави нов рекорд во…
Целата платена сума ја надминува за 41% сумата платена за трансферите во претходната 2012 година, каде најголем извозник на фудбалери…
Страница 15 од 15

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.