Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
По говорот на Груевски по повод Илинден, портпаролот на СДСМ Петар Шилегов преку Фејсбук статус со порака до говорникот
Власта купува палми, кои им ги бодат очите, а уште повеќе душите на народот
„Нема правда, нема мир“ вака револуционерниот музичар и активист ја поздрави публиката на Д Фест во Дојран
Од фејсбук пост со сликичка, до насловна во дневен печат
Поцков: Јавно се прашувам зошто нашите оставки не се прифатени, а се прифатени оставките на Миле „ми текна“ и Горде…
Без изјави, без идеја, без бројност, ама тука се контрашите секогаш во служба на власта
Реагираат што „шефот“ си порачал мерцедес, а тие уште се возат со жути комбиња
ФБ статус на Дамир Незири од Тетово
Поддршка од поранешниот ЕУ Амбасадор Ерван Фуере до граѓаните кои протестираа пред Владата: Нема камена палата, со колку дебели ѕидови…
Страница 12 од 18

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.