Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Проф. д-р Темелко Ристески со свој поглед кон социјалните состојби во Македонија
ФБ реакција на колумнистот Митко Јованов
На 23 октомври пред две години новинарите протестираа за „Слобода за Кежо“ а специјалците со сила го загушија протестот и…
Толку од Закотот - објави на својот ФБ профил портпаролот на СДСМ Петре Шилегов
ФБ пост на Јорданка Ивановска Јоци за прегазувањето на 13 годишниот Давид и криењето на идентитетот на возачот кој ја…
Фејсбук статус на Валентин Глигоров
Фејсбук статус на Александар Дојранлиев
ФБ статус на новинарката Јорданка Ивановска - Јоци за животниот стандард со оваа власт
Страница 11 од 18

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.