Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Facebook post на новинарот Бошко Нацевски
Криминалците освен порокот да крадат, знаеле и да лајат - (Бошко Нацевски)
Ванхауте: Честитам, сега од ЕУ сте оддалечени 10 светлосни години!
Режисерот Југослав Петровски со сатирична песна ги повикува граѓаните на протест пред Уставен суд
Доволно од нас се откажаа и заминаа
FB пост на Катарина Цаневска
Граѓаните незадоволни од програмата на режимските медиуми Featured
Наместо вистината на отстрел граѓаните бараат одговорност за медиумскиот страм
Проф. д-р Темелко Ристески со свој поглед кон социјалните состојби во Македонија
ФБ реакција на колумнистот Митко Јованов
Страница 10 од 18

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.