Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Несудениот индиски инвеститор и како мал бил бележан со мастило
Најлон куќи во кои на земјен под, на тенка постилка спијат бебиња, и тоа во 21 век, благодарение на Владата…
Илина Арсова со националниот успех да се запише во историјата на македонскиот алпинизам како прва македонка што го искачила Врвот…
Страница 18 од 18

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.