Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Поглед во една училница во Злетово
Носителот на листата на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 6, НИКОЛА ПОПОСКИ со неговите „гласачи“
Значи на власта на располагање и се вишок 450 илјади гласа. Е сега тоа што опозицијата се согласи да оди…
Привана хациенда на канал 5-ковци
Од коментарите дека со влезот во ЕУ че се збогуваме од овие привилегии на домашната трпеза ФБ корисник вели дека…
Се бореа за својата иднина, а други лежат во сегашноста без иднина!!
Угледниот весник низ слика споредува дека подобри се условите за живот во затворите во Норвешка
Несудениот индиски инвеститор и како мал бил бележан со мастило
Најлон куќи во кои на земјен под, на тенка постилка спијат бебиња, и тоа во 21 век, благодарение на Владата…
Страница 17 од 18

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.