Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Филмот „Момчештво“ освои четири од главните награди на годинешниот Филмскиот фестивал
После 30 години од првиот филм за борецот од иднината Теминатор се враќа со нов филм. Ѕирнете во светот на…
Првиот трајлер за високо очекуваниот филм на Пол Томас Андерсон, истоимената адаптација на Томас Пинчон е “Inherent Vice” (Составен дел…
65 годишниот холивудски актер поминал неколку недели низ улиците на Њујорк прилагодувајќи се на улогата на бездомник за филмот "Time…
Paramount Pictures го објави новиот трејлер за филмот ”Teenage Mutant Ninja Turtles”
Филмскиот фестивал во Кан го отвори - принцезата од Монако, холивудската ѕвезда Грејс Кели, која ја доживеа судбината на модерна…
Краток филм за влијанието на човекот врз светот
Оскар за најдобар филм доби животната сага "Дванаесет години ропство", вселенскиот трилер " Гравитација " е добитник на повеќето Оскари…
Елен ДеЏенерис: Best photo ever. #oscars
Страница 7 од 8

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.