Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Излезе првиот трајлер за документарниот филм посветен за живото и работата на легендарниот филмски режисер Стивен Спилберг
Не секогаш првиот филм од трилогијата е и најгледан
ФОТО: На Инстаграм веќе објави фотографија на неговата шминка за филмот "Екскалибур"
Ова е прв пат во историјата на Оскарите да се направи грешка при прогласувањето на победникот
Водители на церемонијата се Мерил Стрип, Ворен Бити, Џенифер Анистон
На „Дизни“ му тргна од рака со филмуваните верзии на популарните цртани филмови
Вистинската приказна за најбараниот човек на 21 век од денеска во кината
По шест номинации, и секогаш брилијантни улоги, Леонардо Ди Каприо конечно доби ОСКАР од Филмската Академија на годинешното 88 издание…
Првиот Бетмен, сега во улога на Човек птица ги собира кладбите за Оскар
Страница 6 од 8

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.