Видео: Актерот Вин Дизел разигран

Среда, 29 Јануари 2014

Најмногу му лежат познатите хит нумери: „Drunk love” на Бијонсе и „Dark horse” на Кети Пери, со кои се релаксира после вежбите за одржување на мускулестото тело. Кој вели дека снагаторите неможат да бидат нежни и емотивни?

Филмската акционата ѕвезда Вин Дизел познат по своите возбудливи улоги на филмското платно, неодамна покажа дека добро се снаоѓа и со танцувањето.

Тој на својот Фејсбук профил објави видео на кое фаќа ритам со музиката од хитови на Кети Пери и Бијонсе.

Очигледно најмногу му лежат познатите хит нумери: „Drunk love” на Бијонсе и „Dark horse” на Кети Пери.

На мускулестото момче воопшто не му беше тешко да се снајде во точките и да ужива на свој начин.
Ова е уште еден приказ дека фејсбук манијата не им е имуна дури и во однос на ѕвездите, како начин на забава и одржување на контакт со своите фанови, секако и симпатизерите на одбраните музички ѕвезди.

Last modified on Четврток, 30 Јануари 2014 - 03:51

.

.


ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ:

Донесени мерките од 5-от пакет економски мерки за граѓаните и фирмите

Од присутни 114 со 113 гласа „ЗА“ Собранието го донесе Законите за финасиска

Повеќе

Две први и 1 второ место за учениците од ООУ „Крсте Мисирков“ Гевгелија

Он лајн учењето изгледа не им нашкоди на нашите ученици во постигнувањето

Повеќе

Недела на солидарноста во организација на Црвен крст Гевгелија

Црвен крст Гевгелија организира хуманитарна акција во соработка со Црвениот

Повеќе

Донација на Царинска Управа за „Родителската куќа“ на децата болни од карцином

Со традиционална хуамнитарна акција на вработените од Царинската управа, а по

Повеќе

Нова пресуда за Мијалков: 8 години затвор за „Трезор“

Вкупно 28 години затвор за четворица обвинети во случајот „Трезор“ кој се

Повеќе

Камчев останува во Шутка, одлучи Кривичниот Суд

Притворениот Орце Камчев останува зад решетки, во притвор во затворот „Скопје“

Повеќе

Почина Д-р Билјана Ичева

Докторката Билјана Ичева, (1959-2021 г.) вработена во Негорските минерални Бањи

Повеќе

Кривична пријава за гевгелиски угостител

Две кривични пријави за прекршување на здравствените прописи против ковид-19

Повеќе

МВР: Приведени шест лица од криминалната-нарко група

По вчерашната успешна акција на МВР заедно со Американската Агенција за

Повеќе

Гевгелија 1,5 век железничко-трговска трансверзала со Европа

Поставувањето на Железничката пруга во Гевгелија кон крајот на 19 век

Повеќе

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.