Чарли Шин стапна на лудиот камен со порно актерка

Понеделник, 06 Јануари 2014

Го загуби бракот заради порно ѕвездите со кои се дружеше постојано, со луди забави и полноќни журки и еве конечно стана официјално сопруг на порно актерка. Контроверзниот актер Чарли Шин објави дека се оженил со порно актерката Брет Роси

Го загуби бракот заради порно ѕвездите со кои се дружеше постојано, со луди забави и полноќни журки и еве конечно стана официјално сопруг на порно актерка. Контроверзниот актер Чарли Шин објави дека се оженил со порно актерката Брет Роси.

Свадбата наводно се случила во Рејкјавик, во куќата во која, како што вели Шин, Горбачов и Реган направиле некои историски важни одлуки.

„Ова е куќата во која Горбачов и Реган направиле некои историски важни одлуки, а исто така е и куќата во која се венчавме јас и С“.

Инаку, Брет има прекар Скоти, па затоа ја потпишал како С.

Шин ја споделил фотографијата со своите фанови на Твитер. На неа се Брет и тој како седат на скалите пред некогашната француска амбасада во Рејкјавик.

 

Last modified on Петок, 24 Јануари 2014 - 02:38

.

.


ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ:

Донесени мерките од 5-от пакет економски мерки за граѓаните и фирмите

Од присутни 114 со 113 гласа „ЗА“ Собранието го донесе Законите за финасиска

Повеќе

Две први и 1 второ место за учениците од ООУ „Крсте Мисирков“ Гевгелија

Он лајн учењето изгледа не им нашкоди на нашите ученици во постигнувањето

Повеќе

Недела на солидарноста во организација на Црвен крст Гевгелија

Црвен крст Гевгелија организира хуманитарна акција во соработка со Црвениот

Повеќе

Донација на Царинска Управа за „Родителската куќа“ на децата болни од карцином

Со традиционална хуамнитарна акција на вработените од Царинската управа, а по

Повеќе

Нова пресуда за Мијалков: 8 години затвор за „Трезор“

Вкупно 28 години затвор за четворица обвинети во случајот „Трезор“ кој се

Повеќе

Камчев останува во Шутка, одлучи Кривичниот Суд

Притворениот Орце Камчев останува зад решетки, во притвор во затворот „Скопје“

Повеќе

Почина Д-р Билјана Ичева

Докторката Билјана Ичева, (1959-2021 г.) вработена во Негорските минерални Бањи

Повеќе

Кривична пријава за гевгелиски угостител

Две кривични пријави за прекршување на здравствените прописи против ковид-19

Повеќе

МВР: Приведени шест лица од криминалната-нарко група

По вчерашната успешна акција на МВР заедно со Американската Агенција за

Повеќе

Гевгелија 1,5 век железничко-трговска трансверзала со Европа

Поставувањето на Железничката пруга во Гевгелија кон крајот на 19 век

Повеќе

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.