Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Спорстскиот магазин „Ворлд Сокерс“ ги додели титулите за најдобар фидбалер и фудбалски тренер за 2014
Стратегот на италијанскиот прволигаш Сампдорија нуди 500.000 евра, а од Торино се спремни да понудат 1.000.000 евра за премин на…
Вечерва се одигруваат бројни пријателски натпревари, но најинтересни се оние во Манчестер, Глазгов и во Виг
Со резултат од 0-2 ги губиме шансите за трета позиција во квалификациите на ЕП 2016, со што Македонската фудбалска репрезентација…
Поради појава на кватрокоптер на кој се веело знаме на голема Албанија предизвика скандал, тепачка и прекин на натпреварот
Со турскиот вицепрвак 31-годишниот струмичанец ќе игра во Лигата на шампионите
Четворократниот светски фудбалски шампион, репрезентацијата на Германија денес слета на аеродромот „Телег“ дочекани со овации од своите симпатизери
Ваква порака упати Севернокорејската државна пропагандна машинерија во служба на диктаторот Кин Јонг Ун
Германија е новиот светски шампион во фудбал, откако во финалето на Светското првенство во Бразил ја победи селекцијата на Аргентина…
Страница 9 од 13

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.