Капитенот на Реал Мадрид, Икер Касиљас седум меча во низа нема примено гол и со тоа постави нов рекорд во…
Целата платена сума ја надминува за 41% сумата платена за трансферите во претходната 2012 година, каде најголем извозник на фудбалери…
Страница 13 од 13

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.